Четверг, 28.03.2024, 20:32
Приветствую Вас Гость | RSS

"Рыбалка — промежуточное звено между спортом и религией"
Josephine Tey

Случайные фотографии из альбомов сайта
10 новых сообщений форума · [ Все новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Жизнь областных федераций РСУ, рыболовных клубов Украины » Львовская область » ІІ Кубок Львівської обл. Береговий спінінг. Прилбичі
ІІ Кубок Львівської обл. Береговий спінінг. Прилбичі
кочевник Дата: Четверг, 07.07.2011, 20:13 | Сообщение # 1
Группа: Проверенные
Сообщений: 52
Статус: Offline
Затверджую
Президент Федерації риболовного
спорту Львівської області
_____________ Ривак О.

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
ІІ Кубку Львівської області
(ловля хижої риби спінінгом з берега)

1. Цілі та завдання змагання.
ІІ Кубок Львівської області (ловля хижої риби спінінгом з берега) проводиться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів змагань.

2. Місце та час проведення.
2.1. Змагання проводяться у три етапи в один день: 24липня 2011.
Місце проведення змагань - водойма "Прилбичі".

3. Статус та характер змагань.
3.1. Змагання проводить Федерація риболовного спорту Львівської області та Львівський клуб активного відпочинку.
Змагання є рейтинговими, відкритими.
3.2. Змагання здійснюється в командно-особистому заліку.
3.3. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких оплачується робота суддів, формується фонд придбання кубків і медалей та інших організаційних витрат.
3.4. Сума реєстраційного внеску становить: для членів ФРСУ – 100 грн (на одного чоловіка), для решти учасників – 120 грн. (на одного чоловіка)

4. Учасники.
4.1. До участі в змаганні допускаються особи, які досягли 16 років з відповідним станом здоров’я.
4.2. Допускаються учасники (діти), які досягли 13 років, за умови, що батьки беруть повну відповідальність за дитину.
4.3. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.5. Учасникам забороняється׃
- порушувати правила риболовного спорту України;
- розпалювати вогнища, розпивати спиртні напої;
- купатися в зоні проведення змагань.

5. Організатори і суддівство.
5.1. Організатор змагань׃ Федерація риболовного спорту Львівської області та Львівський клуб активного відпочинку.
5.2. Пряме проведення і суддівство проводить суддівська команда відповідно правилам змагань і даного Положення. Головний суддя змагань ______________________________.
5.3. Суддя здійснює контроль за діями учасників, веде протокол змагань, підводить результати і нагородження.

6. Програма змагань׃
Розклад змагань на 24 липня 2011 року:
до 5:00 – прибуття учасників.
- 5:00– 6:00 – реєстрація учасників, відкриття змагання, жеребкування; вхід в зони ловлі, розміщення по обраних зонах;
- 6:30 – 1-й старт 1 етапу;
- 7:15 – фініш 1-го старту 1 етапу, переміщення;
- 7:25 – 2-й старт 1 етапу;
- 8:10 – фініш 2-го старту 1 етапу, переміщення;
- 8:20 – 3-й старт 1 етапу;
- 9:05 – фініш 1 етапу;
- 9:10-10:10 – відпочинок, жеребкування на 2 етап; розміщення по секторам;
- 10:15 – 1-й старт 2 етапу;
- 11:00 – фініш 1-го старту 2 етапу, переміщення;
- 11:10 – 2-й старт 2 етапу;
- 11:55 – фініш 2-го старту 2 етапу, переміщення;
- 12:05 – 3-й старт 2 етапу;
- 12:50 – фініш 2 етапу;
- 12:55-15:00 – відпочинок, жеребкування на 3 етап, вхід в зони ловлі, розміщення по обраних зонах;
- 15:10 – 1-й старт 3 етапу;
- 15:55 – фініш 1-го старту 3 етапу, переміщення;
- 16:10 – 2-й старт 3 етапу;
- 16:55 – фініш 2-го старту 3 етапу, переміщення;
- 17:05 – 3-й старт 3 етапу;
- 17.50 – фініш 3 етапу;
- 17.50 – 19.00 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

7. Правила змагань
7.1. Акваторія лову ділиться на три зони. Кожний учасник команди згідно жеребкування
займає один сектор в різних зонах. Сектором вважається позначена ділянка берега та акваторія напроти нього.
7.2. Кожний учасник змагань у кожному турі та старті міняє зони та сектора лову згідно жеребкування.
7.3. Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без
дозволу судді.
7.4. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
7.5. Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – садків, тощо.
7.6. До зважування риба зберігається в садку. Зберігання риби в інших приспособах (напоясних сумках, пакетах тощо) забороняється. Зважування відбувається під час змагань лінійними суддями. Перехід з сектора в сектор з рибою ЗАБОРОНЕНО! Щука,судак після зважування відпускається у водойму живими.
7.7. До зважування приймаються всі види хижої риби, які є у водоймі (щука, окунь,судак), спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після зважування вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, котрий упіймав рибу. До зважування приймається тільки жива риба. Риба, що зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена, у підсаку або на березі.
7.8. Дозволяється заходити в воду на висоту риболовних чобіт в зоні А та в зоні С.
7.9. Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без огрузки. Заборонено розташовувати груз на волосіні або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками.

8. Тренування на водоймі.
8.1. Тренування на водоймі "Прилбичі" заборонене у суботу 23 липня 2011 р.

9. Штрафні санкції.
9.1. Учасники, які порушують правила змагань, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті із змагань.
9.2. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.

10. Протести.
10.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.
10.2. Протест подається в письмовій формі на ім’я головного судді, який переглядається суддівською командою до затвердження результатів змагань.

11. Підведення підсумків. Нагородження.
11.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської команди після кожного етапу ІІ Кубку Львівської області з ловлі хижої риби спінінгом з берега.
11.2. Переможець і призери в командно-особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо командою та учасником на протязі 3-х етапів змагання. Тобто, призерами стають команди та учасники змагань після трьох етапів змагання.
11.3. Командне місце визначається сумою місць, занятих учасниками однієї команди у різних зонах. Чим меншою є сума, тим вищим є місце команди. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову і кількістю хвостів (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал плюс 50 балів за 1 хвіст). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 650 балів (600 балів за вагу плюс 50 балів за хвіст); 2-й учасник спіймав 3 риби загальною вагою 500г отримує 650 балів (500 балів за вагу, плюс 150 балів за 3 хвоста).
11.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість таких спортсменів (наприклад загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 9 місце: 8+9+10=27/3=9).
11.5. Переможець і призери в командно-особистому заліку нагороджуються медалями і дипломами відповідних ступенів.
11.6. Організатори і спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

12. Умови участі та заявка учасників.
12.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок.
12.2. В заявці повинно бути вказано:
- назва команди; область, яку представляє дана команда;
- П.І.Б. учасників команди;
- рік народження учасників команди;
- контактний телефон.

Список зареєстрованих команд:

1. "Upstream" (м.Львів, ЛОФРС)
Пономаренко Костянтин 1970 (0673745132)
Потилицький Денис 1982
Князєв Сергій 1985

2. "Ракета", Луцьк, ФРС ВО
Ворковенко Валерій
Пилипенко Андрій
Шанюкевич Віктор

3.Команда "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ" м.Львів ЛОФРС
Вільгуцький Олександр
Вільгуцький Владислав
Підгірний Олег

4.Команда "Хижак" м. Луцьк
Хмарін Павло (кап.)
Бакаленко Олег
Лотоцький Максим

5."Хата рибака"
Смуток Олег
Кузяк Тарас
Столяр Богдан

6.Команда „ЛІРоЛ”, Луцьк
Карпюк Роман Петрович
Редчук Максим
Редчук Віталій

Более подробно об этих соревнованиях: http://www.active.lviv.ua/topic-t4834.html , о предыдущих соревнованиях на этом водоеме http://www.active.lviv.ua/topic-t4699.html , отчеты о самом водоеме http://www.active.lviv.ua/topic-t3550-30.html - будем рады Вас видеть и посоревноваться.

Глубины до 4-5 метров (но это на русле - и до него спиннингом с берега не достать), дно пологое (есть песчаное и есть замуленное, без коряг и почти без растительности) на выбросе 1,5 - 2,5 метра в зависимоси от зоны и дальности заброса. Основная рыба - окунь (от 20 грм " в ногах") до 300-400 грм. "с дальняка", недавно запустили судачка (но его на соревнованиях пока не ловили), щуки, сома, головля, жереха и т.д. нет

Приглашаем на наши соревнования!!!! Регистрироваться можно в этой теме или на нашем сайте.


Сообщение отредактировал кочевник - Четверг, 07.07.2011, 20:15
кочевник Дата: Четверг, 14.07.2011, 22:22 | Сообщение # 2
Группа: Проверенные
Сообщений: 52
Статус: Offline
Традиційний невеличкий відеоанонс наших змагань - http://www.youtube.com/user/fishingk2#p/a/u/0/ZdSsj_V4MTQ

Буде Львів, Волинь,Тернопіль,Рівне, Чернівці - ЗАРУБА буде недитяча - ми всі чекаємо на вашу участь!!!
кочевник Дата: Суббота, 23.07.2011, 18:40 | Сообщение # 3
Группа: Проверенные
Сообщений: 52
Статус: Offline
Список зареєстрованих команд:

1. "Upstream" (м.Львів, ЛОФРС)
Пономаренко Костянтин 1970 (0673745132)
Потилицький Денис 1982
Князєв Сергій 1985

2. "Ракета", Луцьк, ФРС ВО
Ворковенко Валерій
Пилипенко Андрій
Шанюкевич Віктор

3.Команда "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ" м.Львів ЛОФРС
Вільгуцький Олександр
Вільгуцький Владислав
Підгірний Олег

4.Команда "Хижак" м. Луцьк
Хмарін Павло (кап.)
Бакаленко Олег
Лотоцький Максим

5."Хата рибака" м. Львів
Смуток Олег
Кузяк Тарас
Столяр Богдан

6.Команда „ЛІРоЛ”, Луцьк
Карпюк Роман Петрович
Редчук Максим
Редчук Віталій

7."Фарт", ФРСВО
Байда Юрій
Белоцький Андрій
Жалнін Віктор

8. Антилопа-Гну, м. Рівне
Міхненко Олександр
Черпак Олександр
Юженко Сергій

9.active.lviv, м. Львів
Зарума Володимир
Війтик Богдан
Ривак Олег

10."Форсаж" (РОФРС)
-Волохов Микола
-Півень Юрій
-Віжанський Віталій

11.ТРГО "Громада рибалок Теребовлянщини" ТОФРС, м.Теребовля
Кіцак Віталій - капітан
Прокопенко Петро
Мудрий Сергій

12. "Світ Рибалки", м. Львів
Цап Ігор
Гіжовський Володимир
Семчишин Роман

13."Jigmen", Житомир
Кошель Юрій
Горковенко Віталій
Солоний Ігор

14. "Джокер", м. Чернівці
Карпюк Роман Іванович
Руснак Віталій
Совік Сергій

15. B2G (Житомир)
Бобошко Сергей
Горай Антон
Баранчиков Олег

Без команди:
Гришин Сергій (Чернівці)
Чернявський Андрій (Львів)
Львов Валерій (Житомир)
Пупко Костянтин (Житомир)
Олексієвець Дмитро (Рівне)
Грудзіцький Зіновій (Львів)

Завтра "Старт", всім учасникам НХНЛ!!!
кочевник Дата: Вторник, 26.07.2011, 21:13 | Сообщение # 4
Группа: Проверенные
Сообщений: 52
Статус: Offline
Звіти:
http://www.active.lviv.ua/24-07-2011-t4898.html#p84710

Мої враження від цих змагань:
Дякую всім учасникам, суддям, організаторам та спонсорам 2-го Кубку Львівської області!!!!
Особлива подяка всім «іноземним Ржот » командам, які розбавили наше традиційне дербі (Львів - Луцьк :wink: ) та за рахунок участі Тернополю, Рівного, Чернівців (і дебютантів :!: наших змагань – Житомир) зробили ці змагання дійсно відкритим Кубком західноукраїнського масштабу!!! :huge Сподіваємось , що ті хто приїхав не пошкодували, а ті – хто не зміг приїхати цього разу, переглянувши звіти, протоколи та відгуки – вже шкодують і тихенько готуються до наших наступних змагань :wink: ! На мою думку, в цілому (а особливо в спортивному плані) змагання пройшли на нормальному рівні. Більш менш рівні умови були створені для всіх учасників, як і передбачалось (через пресинг, погоду та рельєф) ставку треба було робити на ближню дистанцію та окуня (переважно 20 гр). Погода також була не оригінальною, Львів без дощу це майже не Львів а якщо ще і змагання – то дощ – Гарантований !!! :rrr: (добре що основна злива потрапила на обідню перерву, спортсмени перечекали її в машинах). Атмосферний тиск стрибав як шалений, вітер періодично змінював напрямок та свою силу (від штилю і до майже урагану). Про вплив погоди на активність хижака можна було простежити (найбільш виразно) по зоні «В», 1 етап - переможець мав 74 окуня, 2 етап – лише П'ЯТЬ окунів shock , 3 етап - знов 58 шт. Неконтрольовані «виходи» місцевих корів в зони також додавали колориту :cow: в атмосферу та антрактантів з мулом у водойму :laugh1 , я вже мовчу про голодних хижих карасів та потужні «коропові паровози» :huge – все це створювало додаткові складнощі але одночасно і робило ці змагання цікавими та незабутніми.
Маючи перевагу домашньої водойми, мені на протязі останніх двох тижнів вдалось 3 рази потренуватись в зонах, відповідно напрацювати більш менш «робочі схеми», Денис був один раз, Сергій жодного (але ми йому все розповіли mobile ).
Перший етап. Зона «А», перший рестарт – зірки на небі напевно зійшлись як треба, і по жеребу я встаю в 2 сектор (по тренуванню - перспективний) – тобто все мало би бути в «шоколаді» :ponty . Старт - пробиваю «фінкою» – але несподівано багато травички та зачепів, окунчик бере приманку надзвичайно делікатно, кожний другий окунь «злитий» :woodpecker: причому ще на початку проводки, всього за рестарт беру з 13 окунців – по результатах рестарту десь в середині. Другий рестарт, при заході в сектор (вроді 11) зламується :bye підставка під резервний спінінг, до берегу далеченько – перекладаю резервний лайтовий спін собі за спину, пробую ловити в таких умовах «фінкою». Все заважає :notknow , але пару окунчиків беру на перших забросах, риби в секторі мало - треба перебігати. Беру палки, підсак, держак, садок – відповідно перекручуються між собою приманки – результат обірвав мормиху на «фінке» - з метою економії часу вимушений ловити лайтіком. Але ловити 20 грм. окуня, шнуром 8 лб з 0,16 флюром – м’яко кажучи не оптимально :exercise: , максимально послаблюю фрікцион але сходи тривають. На шнур беру все ж таки ще з 8 окунців, але темп не радує - «фініш». Справи погані - зона ловить, я туплю і я вже десь нижче середини. Третій рестарт, встигаю підремонтувати на скору руку держак під резервну палку, вже зручніше. Старт, пару забросів, але жилка з катухі на «фінці» дає бородку evil , розпутую і .. на підмотці жилка рветься – нерви, нерви :twisted: , ставлю іншу мормиху, «вперед всіх рвати» і .. на забросі момиху відстрілюю, все досить no , час минає швидко - «фінку» в бік, знову шнур та лайт – до фінішу ловлю лише з 7 окунців. Відчуваю, що етап провалив і що з 28 окунцями я десь в середині зони - ПОГАНО :x . Ось таким нервовим виявився для мене перший етап. Втишає, що хлопці :hi з нашої команди виступають набагато краще (1 та 3 в своїх зонах), я 7 і я якір команди.
Другий етап. Зона «В», риба відчуваючи наближення дощу та пресинг спортсменів стала надзвичайно пасивною, причому по всій зоні. Таки (важки) умови мені вже подобаються, треба підібрати ключик і кожний спійманий окунчик пересуває щасливчика на декілька місць в турнірній таблиці. Після двох рестартів я з трьома окунчиками десь в 3-ці, але третій рестарт – в мене «нічого», відповідно мене посунули на 6 місце у зоні – переможець зони (Міхненко Олександр з Рівне) мав лише на 2-а окунчика більше за мене. В нашій зоні навіть з’явились неочікувані «баранки». Лише два окунчика – і цілих 5 місць в таблиці – круто і жорстко одночасно. Мої хлопці :super1 знов виступили класно (на двох 4 бали), а значить тягнуть на себе команду та наші шанси ще не втрачені :super .
Третій етап. Зона «С» – після перерви та настанов :kick від своєї команди а також примусового тренування :f1: (під наглядом та «майстер – класом» від Сергія та Дениса), відновлюю «віру в себе» та вирушаю в свою зону. Попереду мене в мою зону їдуть Прокопенко Петро (Тернопіль) :hi – я знаю, що він дуже сильний «мормишатник» і що два етапи він гарно виступив (має дві одиниці). Також бачу Кошеля Юру (Житомир) :hi , знаю їх «мормишатську школу» не по чуткам (був в квітні на їх Чемпіонаті) – сильний хлопець. Початок етапу, перший рестарт – стартовий сектор 5. По попереднім розкладам та настановам команди – має працювати 6-8 сектор. Вітру не має – майже штиль, навіть на поверхні зони «С» помітні ознаки наявності окуня. Умови ідеальні для делікатної снасті - тому працюю лише на моно і «фінкою». Роблю близько 5 забросів, але риби тут не багато (один тичок та ще один окунець у садку), паралельно пробую спостерігати за сусідами, зона ловить але дещо краще справи йдуть в 1-2 секторах. Там Юра Байда має вже 3 або 4 окунці – побачити не складно, Юра «палиться» :f1: - тобто працює підсаком, крім того і його сусід витягнув пару окунів. Ага, значить мені туди і треба – ломлюсь, поки інші не зайняли вільні пів сектори. Тихенько :laugh2 (як для майже 100 кг) заходжу у вільний 2-й пів сектор, заброс – окунь, наступний так само. Потім катаю 2-х окунців на приманці (обидва сходять ще на початку виважування), окунь бере але бере делікатно, вношу відповідну корективу в проводку – ага знов покльовка та ще і легкий дотик до підводного кущику з водоростей, потім знову - супер - він тут і напевно його ціла зграйка сховалась біля цього кущику! Так і є, окуня почали сідати вже впевненіше, темп непоганий але шкода, що час рестарту також впевнено добігає кінцю. Суперники (особливо 2-а з Волині в 1-му секторі) ловлять також не погано, все «фініш». Перехід і зважування підтвердили, що окуня більше саме в перших секторах і я з 20 хвостами «тимчасовий лідер» зони :wink: . В мене рестарт в 13 секторі, місце в цілому перспективне, але роздуми («тут ловити чи пробувати повернутись у 1-2-й сектори»?), перериває сигнал «старт» та ривок Юри Байди з 11 сектору - в напрямку перших секторів. Все - коливання в бік, мій стадний інстинкт спрацьовує, «вперед» (тобто «в зад») на 2-й сектор, по дорозі «в спринтерському забігу» таки обганяю Юру :shock , прибігаю, але власне моя секретна точка на жаль зайнята іншим спортсменом, ладно встаю трохи лівіше – окунь тут також має бути. Юра Байда та Роман Семчишин («Світ Рибалки») розташувались в першому секторі. Роман вже має пару окунів :f1: , це трохи діє на нерви, але я дещо віддихавшись, з першого забросу таки беру окуня, потім працюю по попередній схемі, але останні хвилин 10-15 мій темп спадає, змінювати арсенал (до окуня я вже «не дістаю», хоча сусіди кидають трохи далі і половлюють ) або місце сенсу вже не має – «фініш рестарту ». На зважуванні в мене з 15 окунями – другий результат рестарту, Роман з 21 хвостом мене таки обігнав (але скаржиться, що він «провтикав» evil перший рестарт – мав всього 3-и хвости). Тобто лідерство в зоні (після двох рестартів) лишається за мною :ponty . Мій стартовий сектор №11 – знов роздуми, коливаюсь між «бігти знов на перші сектори», «далекувато», «може там вже і окуня «підвибили та запресували», «багато таких розумних та спостережливих», але поруч проходить Андрій Чернявський (дякую!) і дає «наколку» на 13 сектор :hi (він там взяв 9 окунців), перевіряю інформацію через сусіда по сектору Прокопенко Петра, він каже що взагалі ця частина зони досить «глуха по окуню» і він особисто «рве» в перші сектори. Трохи ще поговорили за їх човникові змагання ( будуть через тиждень) - Петро «підігрів тему» розповідями та фото про дорослих (3-5 кг) судаків та щупаків на Тернопільському ставку. Але треба повертатись до нашого мікро окуня, відповідно приймати складне рішення – «буду ловити в 13-му секторі» (на перші «не встигну») та можу завалити лідерство на «непробитій» мною точці. Останній рестарт – відразу зміщуюсь у 13- й сектор, на першій проводці тичок і з другої проводки беру окуня – добре, потім відразу ще одного. Спостерігаю, що всі спортсмени зійшлись в перші 7 секторів, а Юра та Роман знову опинились в 1-2 секторі (причому Юра Байда туди біг аж з 18 сектору), відповідно можуть мене «вставити». На крайні 7-8 секторів лишається всього 2 спортсмени (я і Карпюк Роман (той що з Луцьку) – заспокоюю себе, що це також добре – менший пресинг і т.і. матюкись не варто, хоча шансів на лічку (після 2-х етапів) в мене нуль, підводити команду не маю права - впиратись і ще раз впиратись!!! yes Пробиваю сектор і до початку вітру (шаленого) встигаю взяти ще з 12 шт. З початком вітру – окунь в моєму секторі затихає, бігу в сусідні (бачу, що єдиний сусід встигає взяти ще 2-х окунців), але в мене вже без покльовок – «фініш» . На зважуванні Семчишин Роман мене вітає, запасу міцності мені таки вистачило, в загальному (за етап) в мене 51 окунь у Романа (він другій) 41, у Юри Байди 30 (він третій) – ДОБРЕ!!! Тобто, нарешті і я потрапвив на роздачу риби та отримав певну компенсацію за попередньо завалені два етапи.
Останній етап наша команда виступила вдало :hi , на всіх лише 5 балів – шанси у Дениса та Сергія на особистий залік та в цілому у нас на командну медальку є (але які?). Знаємо, що гарно виступали та мають шанси на призи Тернопіль, Рівне,Житомир :appl . До протоколів навіть не підходимо, хочеться зберегти інтригу до останнього.
Підведення підсумків, нагородження – все добре :super – хлопці Денис (срібло), Сергій (бронза), командою – ми Перші і Кубок (командний) лишається у Львові! Вітаю, всіх призерів та особливо володаря Кубку (в особистому заліку) Грицину Руслана :hi !!! Вітаю також команди з Рівне та Тернополю – з срібними та бронзовими медалями!!! :appl
Всім дякую за приємне спілкування та гарно проведений час!!! До нових зустрічей на водоймах!
P.S. Враховуючи присутність на наших змаганнях достатньої кількості команд з інших областей (а також отримані від них пропозиції), впевнений, що наступні львівські змагання будуть проходити у два дні!!! Спортсменам все ж буде легше – власне, для нас (спортсменів) змагання і проводяться!!!

На наступні наші змагання запрошуємо ваших спортсменів ВЖЕ :flag: Буде цікаво!
Прикрепления: 3127596.jpg (68.0 Kb)
Форум » Жизнь областных федераций РСУ, рыболовных клубов Украины » Львовская область » ІІ Кубок Львівської обл. Береговий спінінг. Прилбичі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Охота и рыбалка Экстремальный портал VVV.RU