Воскресенье, 31.05.2020, 19:40
Приветствую Вас Гость | RSS

"Рыбалка — промежуточное звено между спортом и религией"
Josephine Tey

Случайные фотографии из альбомов сайта
10 новых сообщений форума · [ Все новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
 • Страница 2 из 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Форум » Официальная информация ЧОФРС » Официальные соревнования и мероприятия проводимые ЧОФРС » Област. соревнования с 09.09 по 11.09 с. Пустовиты,Киев.обл. (Област. соревнования с 09.09 по 11.09 с. Пустовиты,Киев.обл.)
Област. соревнования с 09.09 по 11.09 с. Пустовиты,Киев.обл.
Hunter_ua Дата: Вторник, 06.09.2011, 17:28 | Сообщение # 11
Группа: Администраторы
Статус: Offline
Виталий (Vugonskiy), можешь сказать сколько команд будет участвовать?

Vugonskiy Дата: Среда, 07.09.2011, 13:24 | Сообщение # 12
Группа: Модераторы
Статус: Offline
ПОЛОЖЕННЯ
о проведенні 1-го Відкритого Чемпіонату Черкаської області з ловлі коропа.

Організатор – Черкаська обласна федерація риболовного спорту. Відбір команд – по запрошенню. Кількість команд – 12. Обов’язковий спортивний принцип «Впіймав – відпусти»
1. Загальні положення.
1.1. Турнір проводиться з метою: - підвищення майстерності команд;
- набуття досвіду та вдосконаленню навичок в ловлі коропа;
- популяризації цивілізованих способів рибної ловлі;
1.2. Місце і час проведення – водойма в c. Пустовіти, Київської обл., в період з 09 вересня по 11 вересня 2011р. в один етап – 48 годин.
1.3. Збори на водоймі та реєстрація команд – 09.09 до 17.00
Жеребкування – 17:00. Заїзд на сектори – до 17.30. Початок змагань-19.00 Перед початком змагань буде подано сигнал. Після завершення відведеного часу 48 годин буде поданий сигнал про закінчення змагань.
1.4. Склад команд – 2 або 3 повноцінних учасники.
1.5. Вступний внесок – 800,00 грн.
1.6. Команди, що подали заявку на участь в змаганнях в обов’язковому порядку до початку жеребкування сплачують 800,00 грн. авансу вступного внеску.
1.7. У випадку запізнення на реєстрацію команда-учасниця обов’язково повідомляє про це оргкомітет. Команда, що без повідомлення пропустила жеребкування до участі в змаганнях не допускається.
2. Організація
2.1. Жеребкування.
2.1.1. Головний суддя змагань витягує реєстраційний номер команди яка почне жеребкування секторів. Представник названої команди витягує номер свого сектора, після цього витягує номер наступної команди, і так далі.
2.1.2. У випадку відсутності представника команди жереб за команду тягне один із суддів (при умові, що оргкомітет був повідомлений про таку відсутність)
2.2. Межі секторів визначені стрічкою. Ринг – не менше 10 м. до межі сектору.
До початку жеребкування кожен сектор обладнується табличкою з номером.
2.3. Кожна команда після прибуття в свій сектор має 120 хвилин на підготовку.
2.4. Вимоги до снастей.
2.4.1. Команда може мати необмежену кількість вудлищ, але використовувати для лову не більше 4-х вудлищ з 1 гачком на кожному. Довжина вудилища для лову не повинна перевищувати 4,0 м. Котушки мають бути оснащені фрикціоном. Дозволені лише безінерційні котушки з моножилкою. Використання нитки заборонене (окрім маркера і спода).
2.4.2. Дозволено використання маркерів (не більш 2-х), у тому числі що світяться. Вудилища з маркерами повинні бути легко визначені, помічені і не можуть знаходитися на підставках поряд з робочими вудилищами.
2.4.3. Кожна команда в обов'язковому порядку повинна мати коропові мати. Всі операції із виловленою рибою поводяться на короповому маті. Наявність підсаку та мата при виважуванні риби обов’язкова.
2.5. Вимоги до оснасток.
2.5.1. Вудилище має бути оснащене тільки 1 гачком.
2.5.2. Насадка кріпиться до гачка тільки за допомогою волосяного монтажу. Доставляти оснастку у воду дозволяється тільки за допомогою вудилища.
2.6. Вимоги до монтажів.
2.6.1. Використання годівниць, пружин, ложок, макушатників, вантажів типу «Метод» - заборонено.
2.6.2. Допускається використання вантажів вагою не менше 50 гр. Дозволені лише безпечні монтажі, які дозволяють коропові звільнитися від вантажу в разі обриву основної волосіні. Закидати можна лише через голову. Закидати монтаж з вантажем збоку заборонено.
2.6.3. Шок-лідер з'єднується з лідкором без застосування будь-яких сполучних пристроїв (карабіни, вертлюги, застібки, заводні кільця і тому подібне) – лише «петля в петлю» або за допомогою спеціального вузла.
2.7. Дозволено лише ручне закидання прикорми, а також за допомогою рогатки, катапульти, парашута, ракети або кобри. Внутрішній діаметр ракет-годівниць не більше 70 мм і їх довжина не повинна перевищувати 200 мм. Вони закидаються за допомогою вудилища.
2.8. Лише учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і заводити спійману рибу в підсак в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів та інших учасників не мають права допомагати виводити рибу.
2.9. Дозволене точкове годування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
2.10. У залік йдуть лише дзеркальні, лускаті, голі коропи і білий амур. Мінімальна залікова вага – 1,5 кг. Виловлена риба повинна зберігатись в короповому садку довжиною не менш 2.5 метрів або мішку до процедури зважування.
2.11. Фотографування спійманої риби, проводиться відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба має бути відразу ж відпущена. При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матрацом. Заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для відпускання риба переміщується до води лише в короповому мішку, матраці або підсаці.
2.12. Вхід учасників змагань в сектори сусідів вирішується лише з дозволу господарів сектора.
2.13. Після сигналу про завершення змагання надається 15 хвилин для заведення риби в підсак, якщо така була підсічена до подачі сигналу.
2.14. Після закінчення змагання учасники повинні прибрати в секторі все сміття.
3. ЗАБОРОНЕНО
3.1. Заходити у воду при закиданні, годуванні і маркерувані. Дозволено заходити у воду до висоти колін лише при виважуванні риби.
3.2. Купатися та розводити несанкціоновані вогнища на березі. Дозволено тільки в мангалах своїми дровами та вугіллям.
3.3. Смітити, шуміти, вживати алкоголь (окрім пива в розумних межах).
3.4. Освітлювати водойму факелами і лампами. Освітлення в наметах дозволено. При виважуванні риби можливе використання налобного ліхтаря малої потужності або ліхтаря з червоним світлом.
3.5. Використовувати приманки і прикорми тваринного походження в живому та неживому вигляді, риб'ячу ікру. Використання каоліну (білої глини), глинозему, м'яса – заборонено. Дозволено використання лише зернових, бойлів, пелєтсу, та шарів, діаметр яких не перевищує 70 мм.
3.6. Заборонено доставати рибу з води руками, неакуратно поводитись з виловленою рибою. 3.7. Радіокеровані пристосування (окрім сигналізаторів з пейджером), ехолоти, пневмопушки, плавзасоби заборонені..
4. ЗВАЖУВАННЯ
4.1. До зважування приймається лише жива риба без видимих значних пошкоджень.
4.2. У процедурі зважування беруть участь два судді, (один з яких відповідає за зважування, а другий за занесення даних в офіційний протокол), учасник риба якого зважується і учасник сусідньої команди.
4.3. Риба після зважування відпускається у водойму. Жодні протести після повернення риби у водойму не приймаються.
4.4. Зважування проводиться в кілограмах з точністю до двох знаків після коми.
4.5. Учасник має бути присутнім при зважуванні улову і своїм підписом підтвердити правильність ваги, занесеної в протокол.

5. ПРОТЕСТИ, ПОРУШЕННЯ ТА САНЦІЇ
5.1. Всі протести і претензії мають бути пред'явлені негайно після їх виникнення. Фіксація часу пред'явлення здійснюється суддею. Затримка в пред'явленні більш ніж на одну годину є підставою до відхилення протесту або претензії.
5.2. Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному РЕГЛАМЕНТІ карається попередженням. За друге попередження в команди знімається із заліку сама велика риба. (при відсутності риби – перша залікова, що буде виловлена). При наявності трьох попереджень команда знімається із змагань.
6. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.
6.1. Місця розподіляються по загальній вазі залікової риби.
6.2. Якщо по загальній вазі спостерігається рівність, то переможець визначається по кращій загальній середній вазі.
6.3. Три перших команди по загальній вазі отримують кубки та золоті, срібні і бронзові медалі відповідно зайнятому місцю та призи від спонсорів.
6.4. Команда, що зайняла 1-ше місце отримує перехідний кубок, який необхідно захистити в наступних змаганнях, що будуть проводитись ЧОФРС. Кубок отримує команда, що здобула перемогу тричі поспіль.
6.4. В номінації «Найбільша риба» переможець визначається за найбільшою вагою однієї риби.
6.5. Грошова винагорода.
6.5.1. Грошова винагорода розподіляється між командами в співвідношенні
- за перше місце 80 відсотків призового фонду;
-за найбільшу вагу риби 20 відсотків призового фонду та спеціальний приз від магазину «Рибалка без кордонів»
Прикрепления: 6799718.doc(41.5 Kb)


 Подпись открыть/скрыть
Поймал - отпусти, сорвалось - не грусти. Секрет рыбалки прост - держи удачу за хвост!
Krava Дата: Среда, 07.09.2011, 14:47 | Сообщение # 13
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Статус: Offline
Спасибо за регламент cool
Всем хорошого настроения


 Подпись открыть/скрыть
Настоящая рыбалка - для настоящих мужчин!
Vugonskiy Дата: Четверг, 08.09.2011, 17:33 | Сообщение # 14
Группа: Модераторы
Статус: Offline
Команды, участвующие в первом открытом чемпионате Черкасской обл. по ловле карпа.
1. Рыбалка без кордонов (Компаниец Игорь, Адамец Сергей)
2. 1+1 (Выгонский Виталий, Руденко Сергей)
3. Дальнобойщик (Кравец Юрий, Шульга Александр)
4. Грин Пис (Тарануха Игорь, Дуженков Вячеслав)
5. Ирклиевский монстр (Шаповал Николай, Литвин Анатолий)
6. Монстр Карп (Цыбко Юрий, Фролов Сергей)
7. ---- (Глоба Вячеслав, Самойленко Александр)
8. Мясо (Радзиченко Вячеслав, Медвинский Дмитрий)


 Подпись открыть/скрыть
Поймал - отпусти, сорвалось - не грусти. Секрет рыбалки прост - держи удачу за хвост!
Vugonskiy Дата: Четверг, 08.09.2011, 17:36 | Сообщение # 15
Группа: Модераторы
Статус: Offline

Всем спортсменам подтвердившим заявку желаю спокойной ночи и до встречи на водоеме. Всем рыбацкого фарта.


 Подпись открыть/скрыть
Поймал - отпусти, сорвалось - не грусти. Секрет рыбалки прост - держи удачу за хвост!
Hunter_ua Дата: Четверг, 08.09.2011, 18:53 | Сообщение # 16
Группа: Администраторы
Статус: Offline
Братья!, да поможет вам бог!, и пусть победит сильнейший! biggrin

Пи.Си. ... очень трудно определиться за кого кулаки держать и их же материть дабы не сглазить, кругом одни знакомые люди! ...


Vugonskiy Дата: Четверг, 08.09.2011, 22:25 | Сообщение # 17
Группа: Модераторы
Статус: Offline
Hunter_ua Главное что бы все команды выступили достойно, было много рыбы и рекордной рыбы. Так что,фидеристы ждите отчеты с крупной рыбой, а потом и у вас половим плотвичку. biggrin :D Попробую сделать вам онлайн отчет на протяжении всех соревнований если конечно будет время. biggrin :D

Всем острых крючков И больших трофеев. До встречи на озере.


 Подпись открыть/скрыть
Поймал - отпусти, сорвалось - не грусти. Секрет рыбалки прост - держи удачу за хвост!
StasRybkin Дата: Суббота, 10.09.2011, 01:32 | Сообщение # 18
Группа: Друзья ЧОФРС
Сообщений: 324
Статус: Offline
Всем привет!
Как я понимаю-НАЧАЛОСЬ!
Всем командам желаю ни чешуи, ни хвоста,.. мощных "паровозов" и бессоных ночей biggrin .!!
А на обратном пути-ни жезла, ни гвоздя!
И ждем отчетов..
Удачи!


 Подпись открыть/скрыть
Единственный способ научиться играть лучше - играть с более сильным противником. (Теория шахмат 1883 г)


Сообщение отредактировал StasRybkin - Понедельник, 12.09.2011, 14:23
StasRybkin Дата: Понедельник, 12.09.2011, 14:26 | Сообщение # 19
Группа: Друзья ЧОФРС
Сообщений: 324
Статус: Offline
Всем привет!
Были соревнования? Если -"ДА", просьба информацию выкладывать побыстрее.. Т.к. иногда пресса интересуется. А через неделю она особо не надо..
Удачи!


 Подпись открыть/скрыть
Единственный способ научиться играть лучше - играть с более сильным противником. (Теория шахмат 1883 г)
компас Дата: Понедельник, 12.09.2011, 17:29 | Сообщение # 20
Группа: Модераторы
Статус: Offline
с 9.09 по 11.09 в с. Пустовиты Киевской области были проведены соревнования по ловле карпа. Участвовало 8 команд (16 человек). Были представители Черкасского района (с.Ирклиев). Общее количество выловленной рыбы составил 30 кг. за двое суток, что нехарактерно для этого водоема.
1 место - Глоба Вячеслав Викторович и Швец Александр Филиппович.( 16 кг.860 гр.- общее кол-во)
2 место- Радзиченко Вячеслав Викторович и Медвинский Дмитрий Александрович.(10 кг.200 гр.)
3 место - Цибко Юрий Алексеевич и Фролов Сергей Вячеславович (3 кг. 200 гр.)

Прикрепления: 7117946.jpg(74.1 Kb)
Форум » Официальная информация ЧОФРС » Официальные соревнования и мероприятия проводимые ЧОФРС » Област. соревнования с 09.09 по 11.09 с. Пустовиты,Киев.обл. (Област. соревнования с 09.09 по 11.09 с. Пустовиты,Киев.обл.)
 • Страница 2 из 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Поиск:

Охота и рыбалка Экстремальный портал VVV.RU